+38 048 735 3070
Remol-2 Remol-2

Реметалізант Ремол-2 можна з упевненістю назвати "дивом сучасної технології", не дивлячись на те, що розроблена вона була в кінці двадцятого століття. В першу чергу - це НАУКА. Наука боротьби зі зносом і наука відновлення зношених поверхонь тертя. А Ремол- 2, це науковий і технологічний прорив у безремонтній експлуатації механізмів, зокрема - автомобільних двигунів.

 

На цих сторінках, співробітники Інженерного Центру Ремол, познайомлять Вас з науковими передумовами і історією створення додатку до моторних олив Ремол- 2. Акти випробувань з коментарями фахівців, відповіді на питання, що цікавлять. Так само, ви зможете прочитати відгуки автолюбителів які успішно використовують Ремол- 2 в течії багатьох років. З кожним роком, експлуатація автомобіля, стає все більш і більш витратною. Ми упевнені, що ознайомившись з інформацією, розміщеною на цьому сайті, Ви зможете зробити вибір, який дозволить заощадити на експлуатації і обслуговуванні автомобіля, понизити викиди шкідливих речовин у атмосферу (навіть якщо це крапля в морі, то ця крапля все одно Ваша) і зберегти найцінніше, що є у нас, цей наш ЧАС.


Новый флакон Ремол-2


Ефект застосування добавки в мотору оливу Ремол-2


Підвищення компресії до 25%, з одночасним вирівнюванням по циліндрах і, як наслідок, відновлення потужності двигуна до номінальних значень за рахунок відновлення та оптимізації параметрів камери згоряння. Саме це в поєднанні з каталітичними властивостями частинок Ремол-2 призводить до економії палива (8 - 15%).

Підвищення тиску оливи за рахунок ущільнення вироблених зазорів на вкладишах. І як наслідок, зниження шуму і вібрації двигуна.

Зниження рівня СО в 4 - 10 разів!!!, СН в 3 - 5 разів!!! Завдяки цьому, навантаження на каталітичний конвертер, встановлений у вихлопній системі автомобіля, багаторазово знижується, значно подовжуючи термін його ефективної експлуатації.

Значне зниження витрати палива, до 15%.

Збільшення моторесурсу двигуна на 100 - 200% при збереженні повної ремонтопридатності всіх вузлів і агрегатів двигуна.


lablerem